KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 1998 yılında'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 

1998 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak Telekomünikasyon ve Bilişim pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 1998 yılı itibari ile Kurumsal pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla 1998 yılı itibari ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır. 

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS,VDS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Telefon Kartları , Santral Sistemleri ,Marka Tescil , İso Belgeleri ,Tse Belgeleri ve AB Projeleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

AABilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz

 

VİZYONUMUZ

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak.
Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.


KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?